TWIN AIR Enduro Sprint Eindhoven 2010

Op zaterdag 20 maart 2010 organiseert MAC Veldhoven in samenwerking met MC Son, onder auspiciën van de KNMV, voor de 2e keer een Enduro Sprint.
Vanaf motorcrosscircuit de Landsard in Eindhoven zal een korte , maar pittige route worden uitgezet, waar alle enduro elementen in verwerkt zullen zijn: een inspanningstest voor mens en machine!

Er wordt gestart met 3 rijders per minuut en voor de editie van 2010 gaan we 6 ronden rijden met daarin 2 crossproeven per ronde. De MAC Veldhoven-proef is gelegen op het motorcrosscircuit de Landsard, de MC Son-proef wordt uitgezet op nabijgelegen landbouwgrond.

Er word een onderverdeling gemaakt in een Inter klasse (max. 75 rijders) en een Nationale klasse (max. 75 rijders). Daglicenties zijn niet verkrijgbaar. De Nationalen rijden hun wedstrijd in de ochtend. De Inters doen dat in de middag. In beide klassen zijn er bekers voor de nummers 1 t/m 3, en er zijn leuke prijzen voor elke 5e geklasseerde.

Voorafgaande aan zowel de ochtend- als de middagsessie is er een rijderbriefing.

Maximaal 150 rijders kunnen zich voor deze alternatieve enduro inschrijven. Zij moeten in het bezit zijn van een geldige KNMV endurolicentie 2010. www.delandsard.nl

 Evenementen:
 Persberichten:
 Rijdersportretten:
 Enduro rijderssites:
 NL enduro teams: