2021 Zesdaagse Italië maandag: officiële uitslag

Lijsten pdf: trophy / club
Scratch (144 finishers):
1 41 GARCIA Josep WT RFME E2 TEAM SPAIN 48’24.19
2 36 PAVONI Matteo JWT FMI E3 TEAM ITALY 48’46.13
3 30 VERONA Andrea WT FMI E1 TEAM ITALY 49’01.13
67 222 PITTENS Thierry WT KNMV E3 TEAM NETHERLANDS 52’35.33
72 221 BRUIJSTEN Daan WT KNMV E2 TEAM NETHERLANDS 52’49.24
81 224 BOKSLAG Mike JWT KNMV E1 TEAM NETHERLANDS 53’09.36
86 220 JOCHEMS Tommie WT KNMV E1 TEAM NETHERLANDS 53’25.90
97 223 SCHWARTE Max WT KNMV E2 TEAM NETHERLANDS 54’04.38
99 225 ZANDBERGEN Jarno JWT KNMV E1 TEAM NETHERLANDS 54’22.49
100 226 ZOMER Marc JWT KNMV E3 TEAM NETHERLANDS 54’25.51

WTT na dag 1 (20 teams):
1 TEAM ITALY 2:27′ 24. 71
2 TEAM SPAIN 2:28′ 17. 08
3 TEAM UNITED STATES 2:28′ 17. 35
11 TEAM BELGIUM 2:35′ 49. 78
15 TEAM NETHERLANDS 2:38′ 50. 47 11′ 25. 76

JWT na dag 1 (14 teams):
1 TEAM ITALY 2:29′ 10. 48
11 TEAM NETHERLANDS 2:41′ 57. 36
12 TEAM BELGIUM 2:44′ 24. 96

Clubrijders (466 finishers, 22 uitvallers):
1 865 SORECA Davide CTA FMI C1 TEAM GAMMA 50’06.54
2 401 RINALDI Enrico CTA FMI C2 TEAM ITALY A 50’43.13
3 402 CRISTINO Kevin CTA FMI C1 TEAM ITALY B 50’49.26
75 592 VIERHUIZEN Rik CTA KNMV C2 XC HEERDE 55’44.91
101 493 ARENDSEN Jan-Willem CTA KNMV C1 ENDUROTEAM EEFDE 56’27.76
206 698 PROSJE Feiko CTA KNMV C2 HARD ENDURO TEAM FRYSLAN 59’57.68
233 495 WAGELAAR Ruben CTA KNMV C1 WPM MOTORS 1:00’38.26
261 596 SELLING Alex CTA KNMV C2 SELLING MOTORBIKES 1:01’31.00
264 694 VAN DEN BROEK Alex CTA KNMV C3 DUTCH NILS TEAM 4’00 1:01’34.40
301 598 ABMA Doekele CTA KNMV C2 HARD ENDURO TEAM FRYSLAN 1:03’01.85
309 595 KLINK Nina CTA KNMV C3 WPM MOTORS 1:03’08.70
311 494 DIETVORST Danny CTA KNMV C2 DUTCH NILS TEAM 1:03’09.19
320 497 GONLAG Bram CTA KNMV C1 ENDURO CLUB DRENTHE 1:03’30.60
328 696 VERNOOYS Sam CTA KNMV C2 SELLING MOTORBIKES 1:03’42.29
335 593 DE SNAIJER Bram CTA KNMV C1 ENDUROTEAM EEFDE 1:03’56.83
349 693 TEN HOVE Bart CTA KNMV C1 ENDUROTEAM EEFDE 1:04’36.40
356 597 EKELMANS Erik CTA KNMV C3 ENDURO CLUB DRENTHE 1:05’11.67
409 499 HUITEMA Jaring CTA KNMV C2 TEAM FRYSLAND NL 1:09’28.41
413 697 ZIELTJES Jeff CTA KNMV C2 ENDURO CLUB DRENTHE 1’00 1:09’58.06
415 498 HOEKSTRA Wopke CTA KNMV C2 HARD ENDURO TEAM FRYSLAN 1:10’03.06
423 594 BRAAS John CTA KNMV C3 DUTCH NILS TEAM 1:11’02.33
426 599 KOOISTRA Jan CTA KNMV C2 TEAM FRYSLAND NL 8’00 1:12’28.45
429 801 LAMBERINK Erik CTA KNMV C2 MCCZ 2’00 1:13’56.90
434 699 KEMPER Daniel CTA KNMV C2 TEAM FRYSLAND NL 6’00 1:14’17.00
452 701 POSTHUMUS Erik CTA KNMV C1 MCCZ 15’00 1:31’58.57
456 901 STAAL Arnold CTA KNMV C3 MCCZ 16’00 1:34’09.89
463 692 ZWAAN Cees Jan CTA KNMV C2 XC HEERDE 35’00 1:41’23.20
465 802 POS Albert CTA FMB C2 KNMV CT LONELY RIDERS 31’00 1:47’04.46
DNF 492 VAN DER VEEN Jorrit CTA KNMV C2 XC HEERDE RIT DAY 1 TC1 – TC 1 PONTE NIZ
DNF 695 KRUIPER Tim CTA KNMV C3 WPM MOTORS RIT DAY 1 PREF – PREFINISH
DNF 702 MOULIJN Leonard CTA KNMV C1 KNMV CT LONELY RIDERS RIT DAY 1 TC4 – TC 4 PONTE NIZA

Even geen idee waarom Tim Kruiper als DNF staat.