Ga naar de inhoud
  • Home
  • Livetiming
  • Evenementen
  • Kalender
enduro.nl

enduro.nl

de enduro site voor Nederland

  • Home
  • ONK
  • Jeugd
  • DXCS
  • Sprint
  • EK/WK
  • ISDE
  • Toggle zoekformulier

Jochems en Klink winnen ONK Enduro in Eteignieres

Geplaatst op 28/05/202528/05/2025 Door admin

Het Open Nederlands Kampioenschap Enduro ging het afgelopen weekend verder in het Franse Eteignieres. Tommie Jochems en Nina Klink van het WPM team wisten hier hun klasse te winnen en Marco Leerink werd achtste in de E2/3 klasse.
Het was een mooie maar gladde enduro over 285 kilometer. De route en de proeven waren bijna identiek hetzelfde als vorig jaar. De dag begon droog maar al snel kwam de eerste bui. De eerste proef was op een grasveld waardoor het de hele dag erg glad was met weinig grip. Omdat de regen gedurende de dag aan bleef houden werd de tweede proef in de derde ronde gecanceld.

Tommie Jochems begon sterk aan de enduro en stond aan het einde van de eerste ronde aan de leiding in zijn klasse. Ook stond hij na de eerste twee proeven aan de leiding in de scratch maar helaas was hij in de derde proef iets te gretig.

De tweede ronde begon met een tegenslag want in de eerste proef pakte hij een stuk prikkeldraad met als gevolg dat hij een dikke paal tegen kwam. Tommie kwam hierbij ten val en lag gestrekt op de grond. Hij pakte snel zijn motor terug op en reed de proef uit met het stuur op half 11. Door deze valpartij was de opgebouwde voorsprong van in de eerste ronde verdwenen.

Tommie herpakte zich goed en wist zijn voorsprong beetje bij beetje weer verder uit te bouwen. Omdat het maar bleef regenen werden de omstandigheden slechter en slechter. Tommie bleef geconcentreerd rijden en wist de E1 klasse winnend af te sluiten. Overall eindigde hij op een tweede plaats in de ONK uitslag.

Marco Leerink maakte in de eerste ronde in de eerste proef een klein foutje maar de rest van de dag verliep deze proef prima. In de tweede proef ging het in beide ronden goed en wist hij nette tijden neer te zetten. In de derde proef maakte hij tijdens de eerste ronde een klein schuivertje. In de andere ronden verliep deze proef goed en heeft hij vanwege de gladde ondergrond een beetje op save gereden.

Marco sloot de dag in de Ardennen af op een achtste plaats in de E2/3 klasse en werd vijftiende in de scratch.

Nina Klink kwam aan de start bij de dames. Zij reden twee ronden in plaats van drie. Nina werkte een goede enduro af en wist de dames klasse te winnen!

Het Open Nederlands Kampioenschap Enduro heeft nu een zomerstop en zal later dit jaar verder gaan!

Persberichten

Bericht navigatie

Vorig bericht: Vrijdag 6 juni: Toine van Dijk enduro/offroad training Lelystad
Volgend bericht: Enduro liefhebber en helper Hans Buis overleden

Diversen

  • Gastenboek
  • KNMV uitslagen
  • Rookie klassement v.a. 2013
  • Scratch klassement v.a. 1999
  • ONK eindstanden v.a. 1995
  • ONK kampioenen v.a. 1995 (tabel)
  • ONK wedstrijdverslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • KNMV wedstrijdreglement
  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • EK/WK verslagen overzicht
  • ISDE verslagen overzicht
  • Enduro/offroad links

Links

  • Endurocats
  • WK enduro official
  • EK enduro official
  • FIM ISDE
  • FIM-Europe
  • DEM/DMSB Duitsland
  • FMB/BMB België
  • Live timing België
  • DXCS XC competition
  • Endurosprint

Enduro fotografen

  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief
  • enduro.nl Youtube
  • Mike Lopulalan
  • ShotsbyRoos
  • Martijn Stegeman
  • KVN Fotografie
  • 704 MX Pics
  • Fototeam Spenduro.Frans
  • Enduromedia video

Enduro organisatoren

  • EMC Enter
  • HAMAC Harfsen
  • MAC de Holterberg Holten
  • MC de Toerenteller
  • MC Havelte
  • MCNH Hellendoorn
  • MSV Motordrenthe Westerbork
  • VAMC Vorden
  • ZAMC Zelhem

enduro NL

  • ONK
  • ONK wedstrijdverslagen
  • Scratch klassement
  • Rookieklassement
  • KNMV uitslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • Jeugd
  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief

enduro internationaal

  • EK/WK
  • ISDE
  • Email ons
  • English contact info
  • Admin

Copyright © 2025 enduro.nl.

Aangedreven door PressBook WordPress thema