De voorbereidingen zijn in volle gang en lopen zeer voorspoedig. Aanstaande zaterdag beloofd weer een mooie bosrijke enduro te worden. Op enkele punten werd weer een beroep gedaan op onze creativiteit, maar dat komt weer helemaal goed.
In tegenstelling tot wat op site en in ons programmaboekje staat, rijden we de enduro andersom t.a.v. voorgaande jaren. In het AANVULLEND REGLEMENT staat e.e.a. uitgeschreven. Dit betekend dat de rijders na enkele 100-den meters direct de proef op de crossbaan voorgeschoteld krijgen, dus zorg dat je enigszins warm bent, het gaat direct om de secondes. Daarna via heel veel bos richting de stortplaats en niet veel later de Schoolt.
Voor de volgers. Net als anders hebben we weer een prefect verkeersplan. Volg deze borden en je komt overal op tijd en via de gewenste weg, dat helpt ons ook in de toekomst te organiseren.
Voor de rijders, hier vind je de startlijst. De rijtijden publiceren we vrijdag einde van de middag. En als jullie op de proeven binnen het lint van onze loyale sponsoren blijft, komen ook jullie op de gewenste plek.
Wij gaan er nog even volle bak tegenaan en zien jullie aanstaande zaterdag.
Bestuur en enduro commissie MC Hamac Harfsen