Ga naar de inhoud
  • Home
  • Livetiming
  • Evenementen
  • Kalender
enduro.nl

enduro.nl

de enduro site voor Nederland

  • Home
  • ONK
  • Jeugd
  • DXCS
  • Sprint
  • EK/WK
  • ISDE
  • Toggle zoekformulier

Antony Donders maakt het beste van moeilijke ONK Enduro in Hellendoorn

Geplaatst op 30/10/2017 Door admin

Antony Donders heeft tijdens de derde wedstrijd meetellend voor het Open Nederlands Kampioenschap Enduro in Hellendoorn de schade weten te beperken. In de derde proef doorboorde een scherpe tak de radiateur waardoor de machine veel koelvloeistof verloor. Antony slaagde erin om het euvel te verhelpen maar dit koste hem veel tijd en energie waardoor het rijden later in de wedstrijd niet zo lekker meer ging en hij genoegen moest nemen met een tiende plaats.

Afgelopen vrijdag reisde Antony af naar Hellendoorn om de proeven te verkennen. Hier trof hij mooie proeven aan die echt enduro waardig waren en die deden vermoeden dat het een zware wedstrijd zou gaan worden.

Tijdens de eerste proef begon Donders goed aan zijn wedstrijd, het rijden ging lekker en het ritme lag meteen hoog. Helaas ging het halverwege deze openingsproef mis toen Antony na een sprong hard ten val kwam. Gelukkig had de rijder uit Kaatsheuvel geen verwondingen opgelopen waardoor hij in de tweede proef er weer vol tegen aan kon gaan. In deze tweede proef wist de Laurense Husqvarna-rijder zich te revancheren met een zevende tijd in de E2 klasse.

Na deze goede proef begon Antony gemotiveerd aan de derde proef van de dag. Hier ging het echter al snel mis. Na enkele minuten doorboorde een scherpe tak de radiateur waardoor de machine veel koelvloeistof verloor. Meteen zette Antony alles op alles om het euvel te verhelpen zodat hij de wedstrijd kon finishen. “Het leek een DNF te worden, maar ik wou niet opgeven. Door de ervaring en goede tips van de mannen van het serviceteam Eefde en materiaalman Robin Holtmeulen kon ik het redelijk repareren en de wedstrijd uitrijden,” aldus Antony.

Voor de reparatie kreeg de Laurense Husqvarna-rijder geen strafminuten maar het koste wel veel tijd en kracht waardoor het rijden daarna niet meer zo lekker ging als voor de problemen. Uiteindelijk wist Antony op karakter nog als tiende over de finish te komen en wist hij zijn vijfde plaats in de tussenstand te behouden. “Deze wedstrijd maar snel vergeten en op naar de volgende enduro, aanstaande zaterdag in Zelhem.”

Persberichten, Uitgelicht

Bericht navigatie

Vorig bericht: Daan Bruijsten pakt de zijn derde overwinning in de ONK van Hellendoorn
Volgend bericht: Paul Spierings finisht net buiten de top tien in ONK Enduro in Hellendoorn

Diversen

  • Gastenboek
  • KNMV uitslagen
  • Rookie klassement v.a. 2013
  • Scratch klassement v.a. 1999
  • ONK eindstanden v.a. 1995
  • ONK kampioenen v.a. 1995 (tabel)
  • ONK wedstrijdverslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • KNMV wedstrijdreglement
  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • EK/WK verslagen overzicht
  • ISDE verslagen overzicht
  • Enduro/offroad links

Links

  • Endurocats
  • WK enduro official
  • EK enduro official
  • FIM ISDE
  • FIM-Europe
  • DEM/DMSB Duitsland
  • FMB/BMB België
  • Live timing België
  • DXCS XC competition
  • Endurosprint

Enduro fotografen

  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief
  • enduro.nl Youtube
  • Mike Lopulalan
  • ShotsbyRoos
  • Martijn Stegeman
  • KVN Fotografie
  • 704 MX Pics
  • Fototeam Spenduro.Frans
  • Enduromedia video

Enduro organisatoren

  • EMC Enter
  • HAMAC Harfsen
  • MAC de Holterberg Holten
  • MC de Toerenteller
  • MC Havelte
  • MCNH Hellendoorn
  • MSV Motordrenthe Westerbork
  • VAMC Vorden
  • ZAMC Zelhem

enduro NL

  • ONK
  • ONK wedstrijdverslagen
  • Scratch klassement
  • Rookieklassement
  • KNMV uitslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • Jeugd
  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief

enduro internationaal

  • EK/WK
  • ISDE
  • Email ons
  • English contact info
  • Admin

Copyright © 2025 enduro.nl.

Aangedreven door PressBook WordPress thema