Skip to content
  • Home
  • Livetiming
  • Evenementen
  • Kalender
enduro.nl

enduro.nl

de enduro site voor Nederland

  • Home
  • ONK
  • Jeugd
  • DXCS
  • Sprint
  • EK/WK
  • ISDE
  • Toggle search form

Nederlandse enduro top op jacht naar succes in het Europees Kampioenschap Enduro in Harfsen

Posted on 02/10/201602/10/2016 By admin

Op 28 en 29 oktober valt de beslissing om het Europees Kampioenschap Enduro in het Gelderse Harfsen. De Stichting Motorsport Harfsen heeft dit jaar alles opzij gezet en al haar peilen gericht om deze endurowedstrijd op hoog niveau te organiseren. Er worden in deze wedstrijden niet alleen punten verdient voor het Europees Kampioenschap maar tegelijkertijd wordt er ook gestreden voor de punten om het Open Nederlands Kampioenschap.

De Nederlanders zijn sterk vertegenwoordigd in het Europees Kampioenschap. Na drie wedstrijden hebben we met Thierry Pittens (3e in E1) en Peter Lenselink (3e bij de veteranen) twee Nederlanders die op jacht gaan naar een top drie positie in hun klasse. Ook Nina Klink is nog volop in de running voor een top drie plaats bij de dames.

Ze staat voor aanvang van de wedstrijd in Harfsen op een vijfde plaats en heeft slechts een achterstand van elf punten op de derde dame. Klink is terug aan het komen van een knieblessure en hoopt dat ze voldoende heeft gereden om de strijd met de andere dames aan te kunnen gaan.

Bij de vorige wedstrijd in het Letse Ogre zagen we met Thierry Pittens (winnaar E1) en Lucas Dolfing (E3) al twee Nederlanders op het podium maar in Harfsen gaan meer Nederlanders dan gebruikelijk een gooi doen naar succes. Maar liefst 22 Nederlanders hebben zich ingeschreven voor het Europees Kampioenschap waaronder negenvoudig Nederlands Kampioen Enduro, Hans Vogels. De rijder uit Best gaat van start in de E2 klasse en behoort tot de favorieten voor de eindzege, net als Wesley Pittens uit Vorstenbosch. Beide rijders moeten het op gaan nemen tegen de snelle Brit Tom Sagar, die aan de leiding staat in de tussenstand.

Bjorn Sloot in actie tijdens de EK enduro in FrankrijkOok komen er verschillende snelle endurorijders uit de streek aan de start in Harfsen, die zeker mee gaan doen voor de topklasseringen: Mark Wassink (Laren), Bas Klein Haneveld (Harfsen), Robin Nijkamp (Daarlerveen), Bjorn Sloot (Harfsen) en Kimberley Braam (Zutphen) zullen het beste van zichzelf laten zien!

Rijders die niet deelnemen aan het Europees Kampioenschap maar wel van zich zullen doen spreken in het Open Nederlands Kampioenschap zijn Ismo ten Velde en Harfsenaar Kay Hulshof. Beide rijders zijn aangesloten bij de club en zijn gemotiveerd om goed te scoren. Ook de mannen van het Chevrolet van Veen team zijn van de partij in het ONK Enduro. Niet alleen tijdens de wedstrijd maar ook al ruim voor het weekend zijn ze voor de club in de weer om te zorgen dat er voor de club een mooie proef gebouwd wordt!

De Stichting Motorsport Harfsen heeft vier uitdagende proeven waarop de rijders hun kwaliteiten op zowel vrijdag als zaterdag kunnen tonen. Voor meer informatie over het ONK en EK Enduro in Harfsen kunt u kijken op www.mxharfsen.nl.

  • Facebook
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Linkedin
  • Email
EK/WK, Evenementen, Uitgelicht

Berichtnavigatie

Previous Post: Foto’s enduro Havelte
Next Post: KTM Dag 2016 komt eraan!

Diversen

  • Gastenboek
  • KNMV uitslagen
  • Rookie klassement v.a. 2013
  • Scratch klassement v.a. 1999
  • ONK eindstanden v.a. 1995
  • ONK kampioenen v.a. 1995 (tabel)
  • ONK wedstrijdverslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • KNMV wedstrijdreglement
  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • EK/WK verslagen overzicht
  • ISDE verslagen overzicht
  • Enduro/offroad links

Links

  • Endurocats
  • WK enduro official
  • EK enduro official
  • FIM ISDE
  • FIM-Europe
  • DEM/DMSB Duitsland
  • FMB/BMB BelgiĆ«
  • Live timing BelgiĆ«
  • DXCS XC competition
  • endurosprint.nl

Enduro fotografen

  • enduro.nl foto albums
  • enduro.nl Youtube
  • Trialfoto John Lenders
  • VS foto Hendrikus
  • Mike Lopulalan
  • ShotsbyRoos
  • KVN Fotografie
  • 704 MX Pics
  • Fototeam Spenduro.Frans
  • Enduromedia video

Enduro organisatoren

  • Braboteam Bergeijk
  • EMC Enter
  • HAMAC Harfsen
  • MAC de Holterberg Holten
  • MC de Toerenteller
  • MC Havelte
  • MCNH Hellendoorn
  • MSV Motordrenthe Westerbork
  • VAMC Vorden
  • ZAMC Zelhem
  • Home
  • Gastenboek
  • Kalender
  • endurolive.nl live timing

enduro NL

  • ONK
  • ONK wedstrijdverslagen
  • Scratch klassement
  • Rookieklassement
  • KNMV uitslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • Jeugd
  • enduro.nl foto albums

enduro internationaal

  • EK/WK
  • ISDE

diversen

  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • KNMV enduroreglement

contact

  • info@enduro.nl
  • English contact info

archief NL

  • Uitslagen en standen
  • Wedstrijdverslagen
  • Totaalklassement
  • Eindstanden ONK enduro archief

archief EK WK ISDE

  • EK en WK verslagen
  • Zesdaagse verslagen
  • enduro.nl foto albums 2003 …

archief op datum

  • Email ons
  • English contact info
  • Admin

Copyright © 2023 enduro.nl.

Powered by PressBook WordPress theme