Skip to content
  • Home
  • Livetiming
  • Evenementen
  • Kalender
enduro.nl

enduro.nl

de enduro site voor Nederland

  • Home
  • ONK
  • Jeugd
  • DXCS
  • Sprint
  • EK/WK
  • ISDE
  • Toggle search form

Nieuwsupdate Hans Vogels. Vice-kampioen E2! Het was een mooie strijd..

Posted on 28/11/2017 By admin

hans-vogels-eindhoven“Vice-kampioen… Niet echt waar ik voor ging, maar ik kijk toch tevreden terug naar afgelopen seizoen.”
Zo sprak Hans Vogels na de laatste wedstrijd van het seizoen. “De tweedaagse kampioensrit in Eindhoven was echt een hele lastige wedstrijd. De weersomstandigheden vielen niet mee en zorgden ervoor dat er veel valpartijtjes waren in de 4 rondes die per dag afgewerkt moesten worden. De route liep door zwaar en mul terrein rondom defensie gebied. Elke ronde telde 3 proeven die gedurende de dag erg kapot gereden werden en alsmaar zwaarder werden. Het was erg spannend en mijn tijden lagen steeds erg dicht bij de tijden van de concurrentie. Zaterdag was ik erg sterk aan het rijden en had ik tot en met de derde ronde de leiding in handen. Door mijn eigen schuld viel ik en moest ik de dag afsluiten met een tweede plaats.”

Het had van zaterdag op zondag geregend en proef 1 en 3 waren dezelfde proeven als op zaterdag, maar werden in tegengestelde richting gereden. Het nadeel daarvan is dat alle sporen vreemd lopen omdat de rijrichting anders is. Hans besloot gedurende de dag geen risico meer te nemen omdat het gat naar de kopman te groot werd: “In het begin van de dag was het stuivertje wisselen, maar uiteindelijk werd de afstand toch net wat te groot en heb ik besloten om me niet over de kop te rijden, maar constant te blijven en zo de tweede plaats zeker te stellen. Ik bleef snelle tijden op de klok zetten en een valpartijtje had misschien ook nog de tweede plaats gekost.”

Bedankt!

“Zonder steun van mijn familie, sponsoren en vrienden had ik dit natuurlijk niet kunnen doen. In het bijzonder dit jaar mijn vriendin Sabine en ons mam. Zij hebben zich extra ingespannen met onze nieuwste telg zodat ik de focus kon houden die nodig is in zo’n kampioenschap.
Het is ook de motivatie die ik krijg van de betrokkenheid en het feit dat ik iedereen, die zich voor me inspant trots wil maken, dat drijft mij ook enorm zodat ik elke keer weer probeer het uiterste eruit te halen.

De normaal gesproken feestelijke prijsuitreiking werd afgelast

Triest nieuws! De prijsuitreiking werd afgelast door het overlijden van een vrijwilliger na de wedstrijd. Onze gedachten gaan uit naar alle nabestaanden en betrokkenen! Heel veel sterkte met het verwerken van het verlies.

  • Facebook
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Linkedin
  • Email
Persberichten, Uitgelicht

Berichtnavigatie

Previous Post: Mark Wassink pakt vijfde Open Nederlandse titel in de enduro
Next Post: Daan Bruijsten Nederlands kampioen enduro!

Diversen

  • Gastenboek
  • KNMV uitslagen
  • Rookie klassement v.a. 2013
  • Scratch klassement v.a. 1999
  • ONK eindstanden v.a. 1995
  • ONK kampioenen v.a. 1995 (tabel)
  • ONK wedstrijdverslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • KNMV wedstrijdreglement
  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • EK/WK verslagen overzicht
  • ISDE verslagen overzicht
  • Enduro/offroad links

Links

  • Endurocats
  • WK enduro official
  • EK enduro official
  • FIM ISDE
  • FIM-Europe
  • DEM/DMSB Duitsland
  • FMB/BMB BelgiĆ«
  • Live timing BelgiĆ«
  • DXCS XC competition
  • endurosprint.nl

Enduro fotografen

  • enduro.nl foto albums
  • enduro.nl Youtube
  • Trialfoto John Lenders
  • VS foto Hendrikus
  • Mike Lopulalan
  • ShotsbyRoos
  • KVN Fotografie
  • 704 MX Pics
  • Fototeam Spenduro.Frans
  • Enduromedia video

Enduro organisatoren

  • Braboteam Bergeijk
  • EMC Enter
  • HAMAC Harfsen
  • MAC de Holterberg Holten
  • MC de Toerenteller
  • MC Havelte
  • MCNH Hellendoorn
  • MSV Motordrenthe Westerbork
  • VAMC Vorden
  • ZAMC Zelhem
  • Home
  • Gastenboek
  • Kalender
  • endurolive.nl live timing

enduro NL

  • ONK
  • ONK wedstrijdverslagen
  • Scratch klassement
  • Rookieklassement
  • KNMV uitslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • Jeugd
  • enduro.nl foto albums

enduro internationaal

  • EK/WK
  • ISDE

diversen

  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • KNMV enduroreglement

contact

  • info@enduro.nl
  • English contact info

archief NL

  • Uitslagen en standen
  • Wedstrijdverslagen
  • Totaalklassement
  • Eindstanden ONK enduro archief

archief EK WK ISDE

  • EK en WK verslagen
  • Zesdaagse verslagen
  • enduro.nl foto albums 2003 …

archief op datum

  • Email ons
  • English contact info
  • Admin

Copyright © 2023 enduro.nl.

Powered by PressBook WordPress theme