Ga naar de inhoud
  • Home
  • Livetiming
  • Evenementen
  • Kalender
enduro.nl

enduro.nl

de enduro site voor Nederland

  • Home
  • ONK
  • Jeugd
  • DXCS
  • Sprint
  • EK/WK
  • ISDE
  • Toggle zoekformulier

MIRJAM POL HOUDT ZICH PRIMA STAANDE IN BALKAN RALLY

Geplaatst op 16/09/201916/09/2019 Door admin

Foto: Rallymaniacs-Marcel VermeijNa twee wedstijddagen in de Balkan rally staat Mirjam Pol vierde algemeen. De rally die in Bulgarije wordt gereden is voor de Dakarrijdster een test voor de Dakar rally 2020. Eerder dit jaar won Pol de Breslau rally en dat is niet ongemerkt gebleven. Zij voelt dat de ogen van de concurrentie op haar gericht zijn.

Roadbook inkleuren aan de start
De eerste etappe-dag verliep niet helemaal zoals Mirjam het in haar gedachten had. Ze had te weinig tijd tussen de briefing en de start van de eerste special. Met stiften en haar roadbook zat zij bij de start om zich toch zo goed mogelijk voor te bereiden.

Die hectische start van de Balkan Offroad Rallye nam ze mee de race in waardoor ze niet goed in haar ritme kwam en kleine foutjes maakte. Daardoor verloor ze wat tijd ten opzichte van haar concurrenten. Toch was de Nederlandse motorrijdster niet geheel ontevreden over het resultaat. “Ik moet altijd warmdraaien in een rally, ben net een ‘dieseltje’. Nu dus ook. De eerste dag was een korte special, ik zit er nu goed in en weet wat ik kan verwachten”, laat Pol na de eerste etappe weten.

Ik heb heerlijk gereden vandaag
De tweede etappe-dag bestond uit drie specials en had in totaal een lengte van bijna 195 kilometer. En zoals Pol al verwachtte hervond ze haar ritme weer; de tweede special van de Balkan rally schreef ze op haar naam! Special nummer drie en vier finishte ze beide als derde. Ze heeft haar visitekaartje afgegeven.

De motor voelt goed, de specials zijn heel divers en sommige stukken op de stage zijn supersnel. Pol over de tweede wedstrijddag: “Er waren stukken in de route waar ik het gas volledig open kon gooien en ik met 160 km over de paden vloog. Ik heb heerlijk gereden, het was meer racen eigenlijk. Ik voel het nu wel overal in mijn lijf maar ik ben blij met vandaag. Die laatste special deed me aan Mali denken, in een van mijn eerste Dakar rally’s! En natuurlijk ben ik blij dat ik de tweede special heb gewonnen. Alle mogelijkheden staan nog open.”

Na twee dagen staat Mirjam Pol vierde algemeen. Maandag worden er twee special gereden en leggen de coureurs wederom een kleine 200 kilometer af.

Persberichten

Bericht navigatie

Vorig bericht: EnduroGP Czech Republic – Day 2: Advantage Brad FREEMAN
Volgend bericht: WESS Set For Cross-Country Battle At Hawkstone Park

Diversen

  • Gastenboek
  • KNMV uitslagen
  • Rookie klassement v.a. 2013
  • Scratch klassement v.a. 1999
  • ONK eindstanden v.a. 1995
  • ONK kampioenen v.a. 1995 (tabel)
  • ONK wedstrijdverslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • KNMV wedstrijdreglement
  • Beginnen met enduro
  • Rondetijdenrekenhulp
  • EK/WK verslagen overzicht
  • ISDE verslagen overzicht
  • Enduro/offroad links

Links

  • Endurocats
  • WK enduro official
  • EK enduro official
  • FIM ISDE
  • FIM-Europe
  • DEM/DMSB Duitsland
  • FMB/BMB België
  • Live timing België
  • DXCS XC competition
  • Endurosprint

Enduro fotografen

  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief
  • enduro.nl Youtube
  • Mike Lopulalan
  • ShotsbyRoos
  • Martijn Stegeman
  • KVN Fotografie
  • 704 MX Pics
  • Fototeam Spenduro.Frans
  • Enduromedia video

Enduro organisatoren

  • EMC Enter
  • HAMAC Harfsen
  • MAC de Holterberg Holten
  • MC de Toerenteller
  • MC Havelte
  • MCNH Hellendoorn
  • MSV Motordrenthe Westerbork
  • VAMC Vorden
  • ZAMC Zelhem

enduro NL

  • ONK
  • ONK wedstrijdverslagen
  • Scratch klassement
  • Rookieklassement
  • KNMV uitslagen
  • KNMV uitslagen archief
  • Jeugd
  • enduro.nl foto albums
  • vsfoto.nl foto archief

enduro internationaal

  • EK/WK
  • ISDE
  • Email ons
  • English contact info
  • Admin

Copyright © 2025 enduro.nl.

Aangedreven door PressBook WordPress thema